Penye Kumaş İplikler

Elora Mavi Renkli Penye...
TÜKENDİ
Ürün

Elora Mavi Renkli Penye Kumaş İplikler

8682022068408
24,34 ₺
Ürünlerimiz geri dönüşümden üretildiği için aldığınız bobinler arasında ton farklılıkları olabilir. Alınan bobinin aynı tonundan tekrar bulunamayabilir.
Elora Mor Renkli Penye...
TÜKENDİ
Ürün

Elora Mor Renkli Penye Kumaş İplikler

8682022068361
24,34 ₺
Ürünlerimiz geri dönüşümden üretildiği için aldığınız bobinler arasında ton farklılıkları olabilir. Alınan bobinin aynı tonundan tekrar bulunamayabilir.
Elora 10 Adet Ribbon İp
Available
Ürün

Elora 10 Adet Ribbon İp

Elora
390,01 ₺
Sipariş sonrası satış temsilcilerimiz sizinle iletişime geçerek istediğiniz renk seçeneklerinin gönderimi sağlayacaktır.
Elora 10 Adet Penye İp
Available
Ürün

Elora 10 Adet Penye İp

Elora
ELORAPENYE10
310,00 ₺
Elora 10 Adet Penye İp  geri dönüştürerek üretilmiş ekolojik ürünlerdir. 10x10cm, 14x10cm, 14x14cm olmak üzere 3 ana boy bobin vardır. Ancak Sipariş üzerinde başka değişik boylarda üretmekteyiz.  Elora 10 Adet Penye İp'i anında kargo fırsatı ile hemen satın al! Satın alımınız sonrası renk için sizinle iletişime geçilecektir.
Elora Pembe Penye İplikler
TÜKENDİ
Ürün

Elora Pembe Penye İplikler

ELORAPENYEPEMBE
29,21 ₺
Elora Pembe Penye İplikler kumaş fabrikalarından gelen penye artıkları renk renk ve evsafına göre ayrılarak işlenecek duruma getirilir. Daha sonra renk kartelamıza uygun halde değişik boydaki bobinlere aktarılır, etiketlenir ve palet veya çuval ile Türkiye ve Dünyanın her noktasına servis edilir. Elora Pembe Penye İplikler'i anında kargo fırsatı ile hemen...
Elora Penye İplik-Turuncu...
TÜKENDİ
Ürün

Elora Penye İplik-Turuncu Renkliler

ELORAPENYETURUNCU
29,21 ₺
Elora Penye İplik-Turuncu Renkliler kumaş fabrikalarından gelen penye artıkları renk renk ve evsafına göre ayrılarak işlenecek duruma getirilir. Daha sonra renk kartelamıza uygun halde değişik boydaki bobinlere aktarılır, etiketlenir ve palet veya çuval ile Türkiye ve Dünyanın her noktasına servis edilir. Elora Penye İplik-Turuncu Renkliler'i anında kargo...
Elora Penye İplik-Sarı...
TÜKENDİ
Ürün

Elora Penye İplik-Sarı Renkliler

ELORAPENYESARI
29,21 ₺
Elora Penye İplik-Sarı Renkliler kumaş fabrikalarından gelen penye artıkları renk renk ve evsafına göre ayrılarak işlenecek duruma getirilir. Daha sonra renk kartelamıza uygun halde değişik boydaki bobinlere aktarılır, etiketlenir ve palet veya çuval ile Türkiye ve Dünyanın her noktasına servis edilir. Elora Penye İplik-Sarı Renkliler'i anında kargo...
Elora Penye İplik-Siyah...
TÜKENDİ
Ürün

Elora Penye İplik-Siyah Renkliler

ELORAPENYESIYAH
29,21 ₺
Elora Penye İplik-Siyah Renkliler kumaş fabrikalarından gelen penye artıkları renk renk ve evsafına göre ayrılarak işlenecek duruma getirilir. Daha sonra renk kartelamıza uygun halde değişik boydaki bobinlere aktarılır, etiketlenir ve palet veya çuval ile Türkiye ve Dünyanın her noktasına servis edilir. Elora Penye İplik-Siyah Renkliler'i anında kargo...
Elora Penye İplik-Krem...
TÜKENDİ
Ürün

Elora Penye İplik-Krem Renkliler

ELORAPENYEKREM
29,21 ₺
Elora Penye İplik-Krem Renkliler kumaş fabrikalarından gelen penye artıkları renk renk ve evsafına göre ayrılarak işlenecek duruma getirilir. Daha sonra renk kartelamıza uygun halde değişik boydaki bobinlere aktarılır, etiketlenir ve palet veya çuval ile Türkiye ve Dünyanın her noktasına servis edilir. Elora Penye İplik-Krem Renkliler'i anında kargo...
Elora Penye İplik-Açık Gri...
TÜKENDİ
Ürün

Elora Penye İplik-Açık Gri Renkliler

ELORAPENYEAGRI
29,21 ₺
Elora Penye İplik-Açık Gri Renkliler kumaş fabrikalarından gelen penye artıkları renk renk ve evsafına göre ayrılarak işlenecek duruma getirilir. Daha sonra renk kartelamıza uygun halde değişik boydaki bobinlere aktarılır, etiketlenir ve palet veya çuval ile Türkiye ve Dünyanın her noktasına servis edilir. Elora Penye İplik-Açık Gri Renkliler'i anında...
Elora Penye İplik-Gri...
TÜKENDİ
Ürün

Elora Penye İplik-Gri Renkliler

ELORAPENYEGRI
29,21 ₺
Elora Penye İplik-Gri Renkliler kumaş fabrikalarından gelen penye artıkları renk renk ve evsafına göre ayrılarak işlenecek duruma getirilir. Daha sonra renk kartelamıza uygun halde değişik boydaki bobinlere aktarılır, etiketlenir ve palet veya çuval ile Türkiye ve Dünyanın her noktasına servis edilir. Elora Penye İplik-Gri Renkliler'i anında kargo fırsatı...
Elora Haki Penye Kumaş Örgü...
 • Yeni
Available
Ürün

Elora Haki Penye Kumaş Örgü İpi

8682162771572
39,59 ₺
Elora Haki Penye Kumaş Örgü İpi örgüleriniz çok yakışacak! Elora Haki Penye Kumaş Örgü İpi tekstil üretimi sonrası kaliteli orijinal parçaları ileri ve geri dönüşüm yollarıyla ekonomiye kullanıma kazandırır.  Elora Haki Penye Kumaş Örgü İpi'ni anında kargo fırsatı ile hemen satın al!
Elora Somon Penye Kumaş...
 • Yeni
Available
Ürün

Elora Somon Penye Kumaş Örgü İpi

8682162771596
39,59 ₺
Elora Somon Penye Kumaş Örgü İpi örgüleriniz çok yakışacak! Elora Somon Penye Kumaş Örgü İpi tekstil üretimi sonrası kaliteli orijinal parçaları ileri ve geri dönüşüm yollarıyla ekonomiye kullanıma kazandırır.  Elora Somon Penye Kumaş Örgü İpi'ni anında kargo fırsatı ile hemen satın al!
Elora Siyah Penye Kumaş...
 • Yeni
Available
Ürün

Elora Siyah Penye Kumaş Örgü İpi

8682162771602
39,59 ₺
Elora Siyah Penye Kumaş Örgü İpi kumaş atıklarından elde edilmektedir. Elora Siyah Penye Kumaş Örgü İpi örgü modellerinize renk katmak için bobinlere sarılır ve Türkiye'nin dört bir yanına anında kargo fırsatı ile gönderilir.  Elora Siyah Penye Kumaş Örgü İpi hemen satın al!
Elora Açık Mavi Penye Kumaş...
 • Yeni
Available
Ürün

Elora Açık Mavi Penye Kumaş Örgü İpi

8682162771312
39,59 ₺
Elora Açık Mavi Penye Kumaş Örgü İpi geri dönüşüm yollarıyla ekonomiye kullanıma kazandırır. Elora Penye İplikler bu kazanım ile size sunulmaktadır Ton farklılıkları yaşanabilir.  Elora Açık Mavi Penye Kumaş Örgü İpi anında kargo fırsatı ile hemen satın al!
Elora Orta Pembe Penye...
 • Yeni
Available
Ürün

Elora Orta Pembe Penye Kumaş Örgü İpi

8682162771305
39,59 ₺
Elora Orta Pembe Penye Kumaş Örgü İpi geri dönüşümden elde edilerek bobinlere sarılır. Farklı boylardaki bobinlerde ton farklılıkları yaşanabilir. Elora Orta Pembe Penye Kumaş Örgü İpi anında kargo fırsatı ile hemen satın al!
Elora Neon Yeşil Penye...
 • Yeni
Available
Ürün

Elora Neon Yeşil Penye Kumaş Örgü İpi

8682162771299
39,59 ₺
Elora Neon Yeşil Penye Kumaş Örgü İpi örgülerinize çok yakışacak! Fabrikalardan gelen penye artıklardan elde edilir ve değişen boyutlardaki bobinlere aktarılan Elora Neon Yeşil Penye Kumaş Örgü İpi anında kargo fırsatı ile sizlerle.  Elora Neon Yeşil Penye Kumaş Örgü İpi hemen satın al!
Elora Neon Pembe Penye...
 • Yeni
Available
Ürün

Elora Neon Pembe Penye Kumaş Örgü İpi

8682162771282
39,59 ₺
Elora Neon Pembe Penye Kumaş Örgü İpi fabrikalarından gelen kumaşlar renk renk ve evsafına göre ayrılarak işlenecek duruma getirilir. Renk kartelamıza uygun halde değişik boydaki bobinlere aktarılır ve sizlerin örgülerine sunulur.  Elora Neon Pembe Penye Kumaş Örgü İpi anında kargo fırsatı ile hemen satın al!
Elora Mürdüm Penye Kumaş...
 • Yeni
Available
Ürün

Elora Mürdüm Penye Kumaş Örgü İpi

8682162771275
39,59 ₺
Elora Mürdüm Penye Kumaş Örgü İpi geri dönüştürerek üretilmiş ekolojik ürünlerdir.  Ölçüleri 0x10cm, 14x10cm, 14x14cm olmak üzere 3 ana boy bobin vardır. Elora Mürdüm Penye Kumaş Örgü İpi anında kargo fırsatı ile hemen satın al!
Elora Mor Penye Kumaş Örgü İpi
 • Yeni
Available
Ürün

Elora Mor Penye Kumaş Örgü İpi

8682162771268
39,59 ₺
Elora Mor Penye Kumaş Örgü İpi geri dönüştürülmüş kazanım ile sizlere sunulmaktadır. Bu sebeple belli ton farklılıkları yaşanabilir. Elora Mor Penye Kumaş Örgü İpi anında kargo imkanı ile hemen satın al!
Elora Koyu Mavi Penye Kumaş...
 • Yeni
Available
Ürün

Elora Koyu Mavi Penye Kumaş Örgü İpi

8682162771251
39,59 ₺
Elora Koyu Mavi Penye Kumaş Örgü İpi geri dönüştürülerek bobinlere aktarılır, etiketlenir ve palet veya çuval ile Türkiye ve Dünyanın her noktasına anında kargolanır. Fırsatları kaçırmadan sen de satın al!
Elora Lila Penye Kumaş Örgü...
 • Yeni
Available
Ürün

Elora Lila Penye Kumaş Örgü İpi

8682162771244
39,59 ₺
Elora Lila Penye Kumaş Örgü İpi ince uzun penye kumaş artıklarından geri dönüştürerek üretilmiş ekolojik ürünlerdir. Elora Lila Penye Kumaş Örgü İpi'ni hemen satın al örgüne başla!
Elora Leylak Penye Kumaş...
 • Yeni
Available
Ürün

Elora Leylak Penye Kumaş Örgü İpi

8682162771237
39,59 ₺
Elora Leylak Penye Kumaş Örgü İpi gelen penye artıkları renk renk işlenecek duruma getirilir sonra renk kartelamıza uygun halde değişik boydaki bobinlere aktarılır, etiketlenir ve palet veya çuval ile Türkiye ve Dünyanın her noktasına servis edilir. Elora Leylak Penye Kumaş Örgü İpi'ni anında kargo fırsatı ile hemen satın al!
Elora Lacivert Penye Kumaş...
 • Yeni
Available
Ürün

Elora Lacivert Penye Kumaş Örgü İpi

8682162771220
39,59 ₺
Elora Lacivert Penye Kumaş Örgü İpi tekstil üretimi sonrası kaliteli orijinal parçaları ileri ve geri dönüşüm yollarıyla ekonomiye kullanıma kazandırır. Elora Lacivert Penye Kumaş Örgü İpi'ni anında kargo fırsatı ile hemen satın al!
Toplam 58 üründen 1-24 arası gösteriliyor