Penye Kumaş İplikler

Elora 10 Adet Ribbon İp
Available
Ürün

Elora 10 Adet Ribbon İp

Elora
169,90 ₺
Sipariş sonrası satış temsilcilerimiz sizinle iletişime geçerek istediğiniz renk seçeneklerinin gönderimi sağlayacaktır.
Elora Mor Penye Kumaş İp
Available
Ürün

Elora Mor Penye Kumaş İp

18,80 ₺
Elora Mor Penye Kumaş İp geri dönüştürerek üretilmiş ekolojik ürünlerdir. 10x10cm, 14x10cm, 14x14cm olmak üzere 3 ana boy bobin vardır. Ancak Sipariş üzerinde başka değişik boylarda üretmekteyiz.  Elora Mor Penye Kumaş İp'i anında kargo fırsatı ile hemen satın al!
Elora Açık Kahve Penye...
Available
Ürün

Elora Açık Kahve Penye Kumaş Örgü İpi

18,80 ₺
Elora Açık Kahve Penye Kumaş Örgü İpi örgüleriniz çok yakışacak! Elora Haki Penye Kumaş Örgü İpi tekstil üretimi sonrası kaliteli orijinal parçaları ileri ve geri dönüşüm yollarıyla ekonomiye kullanıma kazandırır.  Elora Açık Kahve Penye Kumaş Örgü İpi'ni anında kargo fırsatı ile hemen satın al!
Elora Mor Penye Kumaş Örgü İpi
Available
Ürün

Elora Mor Penye Kumaş Örgü İpi

18,80 ₺
Elora Mor Penye Kumaş Örgü İpi geri dönüştürülmüş kazanım ile sizlere sunulmaktadır. Bu sebeple belli ton farklılıkları yaşanabilir. Elora Mor Penye Kumaş Örgü İpi anında kargo imkanı ile hemen satın al!
Elora Somon Penye Kumaş...
Available
Ürün

Elora Somon Penye Kumaş Örgü İpi

16,90 ₺
Elora Somon Penye Kumaş Örgü İpi örgüleriniz çok yakışacak! Elora Somon Penye Kumaş Örgü İpi tekstil üretimi sonrası kaliteli orijinal parçaları ileri ve geri dönüşüm yollarıyla ekonomiye kullanıma kazandırır.  Elora Somon Penye Kumaş Örgü İpi'ni anında kargo fırsatı ile hemen satın al!
Elora Haki Penye Kumaş Örgü...
Available
Ürün

Elora Haki Penye Kumaş Örgü İpi

16,90 ₺
Elora Haki Penye Kumaş Örgü İpi örgüleriniz çok yakışacak! Elora Haki Penye Kumaş Örgü İpi tekstil üretimi sonrası kaliteli orijinal parçaları ileri ve geri dönüşüm yollarıyla ekonomiye kullanıma kazandırır.  Elora Haki Penye Kumaş Örgü İpi'ni anında kargo fırsatı ile hemen satın al!
Elora Turuncu Penye Kumaş...
Available
Ürün

Elora Turuncu Penye Kumaş Örgü İpi

16,90 ₺
Elora Turuncu Penye Kumaş Örgü İpi örgüleriniz çok yakışacak! Elora Haki Penye Kumaş Örgü İpi tekstil üretimi sonrası kaliteli orijinal parçaları ileri ve geri dönüşüm yollarıyla ekonomiye kullanıma kazandırır.  Elora Turuncu Penye Kumaş Örgü İpi'ni anında kargo fırsatı ile hemen satın al!
Elora Siyah Penye Kumaş...
Available
Ürün

Elora Siyah Penye Kumaş Örgü İpi

16,90 ₺
Elora Siyah Penye Kumaş Örgü İpi kumaş atıklarından elde edilmektedir. Elora Siyah Penye Kumaş Örgü İpi örgü modellerinize renk katmak için bobinlere sarılır ve Türkiye'nin dört bir yanına anında kargo fırsatı ile gönderilir.  Elora Siyah Penye Kumaş Örgü İpi hemen satın al!
Elora Açık Mavi Penye Kumaş...
Available
Ürün

Elora Açık Mavi Penye Kumaş Örgü İpi

16,90 ₺
Elora Açık Mavi Penye Kumaş Örgü İpi geri dönüşüm yollarıyla ekonomiye kullanıma kazandırır. Elora Penye İplikler bu kazanım ile size sunulmaktadır Ton farklılıkları yaşanabilir.  Elora Açık Mavi Penye Kumaş Örgü İpi anında kargo fırsatı ile hemen satın al!
Elora Orta Pembe Penye...
Available
Ürün

Elora Orta Pembe Penye Kumaş Örgü İpi

18,80 ₺
Elora Orta Pembe Penye Kumaş Örgü İpi geri dönüşümden elde edilerek bobinlere sarılır. Farklı boylardaki bobinlerde ton farklılıkları yaşanabilir. Elora Orta Pembe Penye Kumaş Örgü İpi anında kargo fırsatı ile hemen satın al!
Elora Neon Yeşil Penye...
Available
Ürün

Elora Neon Yeşil Penye Kumaş Örgü İpi

16,90 ₺
Elora Neon Yeşil Penye Kumaş Örgü İpi örgülerinize çok yakışacak! Fabrikalardan gelen penye artıklardan elde edilir ve değişen boyutlardaki bobinlere aktarılan Elora Neon Yeşil Penye Kumaş Örgü İpi anında kargo fırsatı ile sizlerle.  Elora Neon Yeşil Penye Kumaş Örgü İpi hemen satın al!
Elora Neon Pembe Penye...
Available
Ürün

Elora Neon Pembe Penye Kumaş Örgü İpi

18,80 ₺
Elora Neon Pembe Penye Kumaş Örgü İpi fabrikalarından gelen kumaşlar renk renk ve evsafına göre ayrılarak işlenecek duruma getirilir. Renk kartelamıza uygun halde değişik boydaki bobinlere aktarılır ve sizlerin örgülerine sunulur.  Elora Neon Pembe Penye Kumaş Örgü İpi anında kargo fırsatı ile hemen satın al!
Elora Mürdüm Penye Kumaş...
Available
Ürün

Elora Mürdüm Penye Kumaş Örgü İpi

18,80 ₺
Elora Mürdüm Penye Kumaş Örgü İpi geri dönüştürerek üretilmiş ekolojik ürünlerdir.  Ölçüleri 0x10cm, 14x10cm, 14x14cm olmak üzere 3 ana boy bobin vardır. Elora Mürdüm Penye Kumaş Örgü İpi anında kargo fırsatı ile hemen satın al!
Elora Koyu Mavi Penye Kumaş...
Available
Ürün

Elora Koyu Mavi Penye Kumaş Örgü İpi

16,90 ₺
Elora Koyu Mavi Penye Kumaş Örgü İpi geri dönüştürülerek bobinlere aktarılır, etiketlenir ve palet veya çuval ile Türkiye ve Dünyanın her noktasına anında kargolanır. Fırsatları kaçırmadan sen de satın al!
Elora Lila Penye Kumaş Örgü...
Available
Ürün

Elora Lila Penye Kumaş Örgü İpi

18,80 ₺
Elora Lila Penye Kumaş Örgü İpi ince uzun penye kumaş artıklarından geri dönüştürerek üretilmiş ekolojik ürünlerdir. Elora Lila Penye Kumaş Örgü İpi'ni hemen satın al örgüne başla!
Elora Leylak Penye Kumaş...
Available
Ürün

Elora Leylak Penye Kumaş Örgü İpi

18,80 ₺
Elora Leylak Penye Kumaş Örgü İpi gelen penye artıkları renk renk işlenecek duruma getirilir sonra renk kartelamıza uygun halde değişik boydaki bobinlere aktarılır, etiketlenir ve palet veya çuval ile Türkiye ve Dünyanın her noktasına servis edilir. Elora Leylak Penye Kumaş Örgü İpi'ni anında kargo fırsatı ile hemen satın al!
Elora Lacivert Penye Kumaş...
Available
Ürün

Elora Lacivert Penye Kumaş Örgü İpi

16,90 ₺
Elora Lacivert Penye Kumaş Örgü İpi tekstil üretimi sonrası kaliteli orijinal parçaları ileri ve geri dönüşüm yollarıyla ekonomiye kullanıma kazandırır. Elora Lacivert Penye Kumaş Örgü İpi'ni anında kargo fırsatı ile hemen satın al!
Elora Krem Penye Kumaş Örgü...
Available
Ürün

Elora Krem Penye Kumaş Örgü İpi

18,80 ₺
Elora Krem Penye Kumaş Örgü İpi, ince uzun penye kumaş artıklarından geri dönüştürerek üretilmiş ekolojik ürünlerdir. Elora Krem Penye Kumaş Örgü İpi'ni hemen satın al!
Elora Koyu Yeşil Penye...
Available
Ürün

Elora Koyu Yeşil Penye Kumaş Örgü İpi

16,90 ₺
Elora Koyu Yeşil Penye Kumaş Örgü İpi örgüleriniz çok yakışacak! Elora Koyu Yeşil Penye Kumaş Örgü İpi tekstil üretimi sonrası kaliteli orijinal parçaları ileri ve geri dönüşüm yollarıyla ekonomiye kullanıma kazandırır.  Elora Koyu Yeşil Penye Kumaş Örgü İpi'ni anında kargo fırsatı ile hemen satın al!
Elora Koyu Sarı Penye Kumaş...
Available
Ürün

Elora Koyu Sarı Penye Kumaş Örgü İpi

16,90 ₺
Elora Koyu Sarı Penye Kumaş Örgü İpi örgüleriniz çok yakışacak! Elora Koyu Sarı Penye Kumaş Örgü İpi tekstil üretimi sonrası kaliteli orijinal parçaları ileri ve geri dönüşüm yollarıyla ekonomiye kullanıma kazandırır.  Elora Koyu Sarı Penye Kumaş Örgü İpi'ni anında kargo fırsatı ile hemen satın al!
Elora Koyu Kahve Penye...
Available
Ürün

Elora Koyu Kahve Penye Kumaş Örgü İpi

18,80 ₺
Elora Koyu Kahve Penye Kumaş Örgü İpi örgüleriniz çok yakışacak! Elora Koyu Kahve Penye Kumaş Örgü İpi tekstil üretimi sonrası kaliteli orijinal parçaları ileri ve geri dönüşüm yollarıyla ekonomiye kullanıma kazandırır.  Elora Koyu Kahve Penye Kumaş Örgü İpi'ni anında kargo fırsatı ile hemen satın al!
Elora Koyu Gri Penye Kumaş...
Available
Ürün

Elora Koyu Gri Penye Kumaş Örgü İpi

16,90 ₺
Elora Koyu Gri Penye Kumaş Örgü İpi örgüleriniz çok yakışacak! Elora Koyu Gri Penye Kumaş Örgü İpi tekstil üretimi sonrası kaliteli orijinal parçaları ileri ve geri dönüşüm yollarıyla ekonomiye kullanıma kazandırır.  Elora Koyu Gri Penye Kumaş Örgü İpi'ni anında kargo fırsatı ile hemen satın al!
Elora Kırmızı Penye Kumaş...
Available
Ürün

Elora Kırmızı Penye Kumaş Örgü İpi

16,90 ₺
Elora Kırmızı Penye Kumaş Örgü İpi örgüleriniz çok yakışacak! Elora Kırmızı Penye Kumaş Örgü İpi tekstil üretimi sonrası kaliteli orijinal parçaları ileri ve geri dönüşüm yollarıyla ekonomiye kullanıma kazandırır.  Elora Kırmızı Penye Kumaş Örgü İpi'ni anında kargo fırsatı ile hemen satın al!
Elora Hardal Penye Kumaş...
Available
Ürün

Elora Hardal Penye Kumaş Örgü İpi

16,90 ₺
Elora Hardal Penye Kumaş Örgü İpi tekstil üretimi sonrası kaliteli orijinal parçaları ileri ve geri dönüşüm yollarıyla ekonomiye kullanıma kazandırır.  Elora Hardal Penye Kumaş Örgü İpi'ni anında kargo fırsatı ile hemen satın al!
Toplam 67 üründen 1-24 arası gösteriliyor