Plastik Yüzük Bıçak
 • Yeni
Available
Ürün

Plastik Yüzük Bıçak

ELORAPYUZUK
172,80 ₺
Kendinizi koruyarak kullanabileceğini Plastik Yüzük Bıçak kış aylarında size yardımcı olmak için bekliyor. Anında kargo fırsatı ile Plastik Yüzük Bıçak'ı hemen satın al!
Elora Yeşil Düz Degrade...
 • Yeni
Available
Ürün

Elora Yeşil Düz Degrade İplikler

8682022068804
42,24 ₺
Elora Yeşil Düz Degrade İplikler kumaş fabrikalarından gelen penye artıkları renk renk ve evsafına göre ayrılarak işlenecek duruma getirilir. Daha sonra renk kartelamıza uygun halde değişik boydaki bobinlere aktarılır, etiketlenir ve palet veya çuval ile Türkiye ve Dünyanın her noktasına servis edilir. Elora Yeşil Düz Degrade İplikler'i anında kargo...
Elora Yeşil Degrade
 • Yeni
Available
Ürün

Elora Yeşil Degrade

ELORADEGYESIL1
42,24 ₺
Elora Yeşil Degrade İplikler fabrikalarından gelen penye artıkları renk renk ve evsafına göre ayrılarak işlenecek duruma getirilir. Sizler için bobinlere sarılır ve Türkiye'nin dört bir yanına gönderilir. Modellerinize ve örgülerinize renk katar Elora Yeşil Degrade'i hemen satın al!
Elora Turuncu Düz Degrade...
 • Yeni
Available
Ürün

Elora Turuncu Düz Degrade İplikler

8682022068866
42,24 ₺
Elora Turuncu Düz Degrade İplikler fabrikalarından gelen penye artıkları renk renk ve evsafına göre ayrılarak işlenecek duruma getirilir. Sizler için bobinlere sarılır ve Türkiye'nin dört bir yanına gönderilir. Modellerinize ve örgülerinize renk katar Elora Turuncu Düz Degrade İplikler'i hemen satın al!
Elora Siyah Ribbon Örgü İpi
 • Yeni
Available
Ürün

Elora Siyah Ribbon Örgü İpi

8682162771350
55,44 ₺
Elora Siyah Ribbon Örgü İpi tekstil geri dönüşümünden elde edilerek sizlere sunulmuştur. Geri dönüştürülen Elora Siyah Ribbon Örgü İpi istediğiniz modelde kullanabilirsiniz. Anında kargo fırsatı ve daha fazlası için hemen satın al!
Elora Somon Penye Kumaş...
 • Yeni
Available
Ürün

Elora Somon Penye Kumaş Örgü İpi

8682162771596
39,59 ₺
Elora Somon Penye Kumaş Örgü İpi örgüleriniz çok yakışacak! Elora Somon Penye Kumaş Örgü İpi tekstil üretimi sonrası kaliteli orijinal parçaları ileri ve geri dönüşüm yollarıyla ekonomiye kullanıma kazandırır.  Elora Somon Penye Kumaş Örgü İpi'ni anında kargo fırsatı ile hemen satın al!
Elora Siyah Penye Kumaş...
 • Yeni
Available
Ürün

Elora Siyah Penye Kumaş Örgü İpi

8682162771602
39,59 ₺
Elora Siyah Penye Kumaş Örgü İpi kumaş atıklarından elde edilmektedir. Elora Siyah Penye Kumaş Örgü İpi örgü modellerinize renk katmak için bobinlere sarılır ve Türkiye'nin dört bir yanına anında kargo fırsatı ile gönderilir.  Elora Siyah Penye Kumaş Örgü İpi hemen satın al!
Elora Siyah Düz Degrade...
 • Yeni
Available
Ürün

Elora Siyah Düz Degrade İplikler

ELORADEGSIYAH
42,24 ₺
Elora Siyah Düz Degrade İplikler fabrikalarından gelen penye artıkları renk renk ve evsafına göre ayrılarak işlenecek duruma getirilir. Sizler için bobinlere sarılır ve Türkiye'nin dört bir yanına gönderilir. Modellerinize ve örgülerinize renk katar Elora Siyah Düz Degrade İplikler'i hemen satın al!
Elora Siyah Degrade
 • Yeni
Available
Ürün

Elora Siyah Degrade

8682022068774
42,24 ₺
Elora Siyah Degrade geri dönüştürülerek elde edilir ve bazen ton farklılıkları yaşanabilmektedir. Sizler için bobinlere sarılır ve Türkiye'nin dört bir yanına gönderilir. Modellerinize ve örgülerinize renk katar Elora Siyah Degradei hemen satın al!
Elora Silikon Saplı Tığ 9...
 • Yeni
Available
Ürün

Elora Silikon Saplı Tığ 9 Numara

8682162771046
46,08 ₺
Elora Silikon Saplı Tığ 9 Numara hızlı ve kolay örmenizi sağlar. Sağlam, kaygan pürüzsüz bir yapıya sahiptir. Keyifle örgü örmeniz için ihtiyacınız olan Elora Silikon Saplı Tığ 9 Numara'yı anında kargo fırsatı ile satın al! 
Elora Silikon Saplı Tığ 8...
 • Yeni
Available
Ürün

Elora Silikon Saplı Tığ 8 Numara

8682162771039
41,76 ₺
Elora Silikon Saplı Tığ 8 Numara hızlı ve kolay örmenizi sağlar. Sağlam, kaygan pürüzsüz bir yapıya sahiptir. Keyifle örgü örmeniz için ihtiyacınız olan Elora Silikon Saplı Tığ 8 Numara'yı anında kargo fırsatı ile satın al!