Degrade

Elora 10 Adet Penye İp
Available
Ürün

Elora 10 Adet Penye İp

Elora
ELORAPENYE10
310,00 ₺
Elora 10 Adet Penye İp  geri dönüştürerek üretilmiş ekolojik ürünlerdir. 10x10cm, 14x10cm, 14x14cm olmak üzere 3 ana boy bobin vardır. Ancak Sipariş üzerinde başka değişik boylarda üretmekteyiz.  Elora 10 Adet Penye İp'i anında kargo fırsatı ile hemen satın al! Satın alımınız sonrası renk için sizinle iletişime geçilecektir.
Elora 10 Adet Ribbon İp
Available
Ürün

Elora 10 Adet Ribbon İp

Elora
390,01 ₺
Sipariş sonrası satış temsilcilerimiz sizinle iletişime geçerek istediğiniz renk seçeneklerinin gönderimi sağlayacaktır.
Elora Kırmızı Degrade
 • Yeni
Available
Ürün

Elora Kırmızı Degrade

8682022068828
42,24 ₺
Elora Kırmızı Degrade fabrikalarından gelen penye artıkları renk renk ve evsafına göre ayrılarak işlenecek duruma getirilir. Sizler için bobinlere sarılır ve Türkiye'nin dört bir yanına gönderilir. Modellerinize ve örgülerinize renk katar EloElora Kırmızı Degrade'i hemen satın al!
Elora Kahverengi Degrade
 • Yeni
Available
Ürün

Elora Kahverengi Degrade

8682022068781
42,24 ₺
Elora Kahverengi Degrade fabrikalarından gelen penye artıkları renk renk ve evsafına göre ayrılarak işlenecek duruma getirilir. Sizler için bobinlere sarılır ve Türkiye'nin dört bir yanına gönderilir. Modellerinize ve örgülerinize renk katar Elora Kahverengi Degrade'i hemen satın al!
Elora Yeşil Degrade
 • Yeni
Available
Ürün

Elora Yeşil Degrade

ELORADEGYESIL1
42,24 ₺
Elora Yeşil Degrade İplikler fabrikalarından gelen penye artıkları renk renk ve evsafına göre ayrılarak işlenecek duruma getirilir. Sizler için bobinlere sarılır ve Türkiye'nin dört bir yanına gönderilir. Modellerinize ve örgülerinize renk katar Elora Yeşil Degrade'i hemen satın al!
Elora Lacivert Degrade
 • Yeni
Available
Ürün

Elora Lacivert Degrade

8682022068798
42,24 ₺
Elora Lacivert Degrade İplikler fabrikalarından gelen penye artıkları renk renk ve evsafına göre ayrılarak işlenecek duruma getirilir. Sizler için bobinlere sarılır ve Türkiye'nin dört bir yanına gönderilir. Modellerinize ve örgülerinize renk katar Elora Lacivert Degrade İplikler'i hemen satın al!
Elora Mor Degrade
 • Yeni
Available
Ürün

Elora Mor Degrade

8682022068811
42,24 ₺
Elora Mor Degrade İplikler fabrikalarından gelen penye artıkları renk renk ve evsafına göre ayrılarak işlenecek duruma getirilir. Sizler için bobinlere sarılır ve Türkiye'nin dört bir yanına gönderilir. Modellerinize ve örgülerinize renk katar Elora Mor Degrade İplikler'i hemen satın al!
Elora Siyah Degrade
 • Yeni
Available
Ürün

Elora Siyah Degrade

8682022068774
42,24 ₺
Elora Siyah Degrade geri dönüştürülerek elde edilir ve bazen ton farklılıkları yaşanabilmektedir. Sizler için bobinlere sarılır ve Türkiye'nin dört bir yanına gönderilir. Modellerinize ve örgülerinize renk katar Elora Siyah Degradei hemen satın al!
Elora Siyah Düz Degrade...
 • Yeni
Available
Ürün

Elora Siyah Düz Degrade İplikler

ELORADEGSIYAH
42,24 ₺
Elora Siyah Düz Degrade İplikler fabrikalarından gelen penye artıkları renk renk ve evsafına göre ayrılarak işlenecek duruma getirilir. Sizler için bobinlere sarılır ve Türkiye'nin dört bir yanına gönderilir. Modellerinize ve örgülerinize renk katar Elora Siyah Düz Degrade İplikler'i hemen satın al!
Elora Kahverengi Düz...
 • Yeni
Available
Ürün

Elora Kahverengi Düz Degrade İplikler

ELORADEGKAHVE
42,24 ₺
Elora Kahverengi Düz Degrade İplikler fabrikalarından gelen penye artıkları renk renk ve evsafına göre ayrılarak işlenecek duruma getirilir. Sizler için bobinlere sarılır ve Türkiye'nin dört bir yanına gönderilir. Modellerinize ve örgülerinize renk katar Elora Kahverengi Düz Degrade İplikler'i hemen satın al!
Elora Lacivert Düz Degrade...
 • Yeni
Available
Ürün

Elora Lacivert Düz Degrade İplikler

ELORADEGLACIVERT
42,24 ₺
Elora Lacivert Düz Degrade İplikler fabrikalarından gelen penye artıkları renk renk ve evsafına göre ayrılarak işlenecek duruma getirilir. Sizler için bobinlere sarılır ve Türkiye'nin dört bir yanına gönderilir. Modellerinize ve örgülerinize renk katar Elora Lacivert Düz Degrade İplikler'i hemen satın al!
Elora Turuncu Düz Degrade...
 • Yeni
Available
Ürün

Elora Turuncu Düz Degrade İplikler

8682022068866
42,24 ₺
Elora Turuncu Düz Degrade İplikler fabrikalarından gelen penye artıkları renk renk ve evsafına göre ayrılarak işlenecek duruma getirilir. Sizler için bobinlere sarılır ve Türkiye'nin dört bir yanına gönderilir. Modellerinize ve örgülerinize renk katar Elora Turuncu Düz Degrade İplikler'i hemen satın al!
Elora Pembe Düz Degrade...
 • Yeni
Available
Ürün

Elora Pembe Düz Degrade İplikler

ELORADEGPEMBE
42,24 ₺
Elora Pembe Düz Degrade İplikler fabrikalarından gelen penye artıkları renk renk ve evsafına göre ayrılarak işlenecek duruma getirilir. Sizler için bobinlere sarılır ve Türkiye'nin dört bir yanına gönderilir. Modellerinize ve örgülerinize renk katar Elora Pembe Düz Degrade İplikler'i hemen satın al!
Elora Mor Düz Degrade İplikler
 • Yeni
Available
Ürün

Elora Mor Düz Degrade İplikler

ELORADEGMOR
42,24 ₺
Elora Mor Düz Degrade İplikler kumaş fabrikalarından gelen penye artıkları renk renk ve evsafına göre ayrılarak işlenecek duruma getirilir. Daha sonra renk kartelamıza uygun halde değişik boydaki bobinlere aktarılır, etiketlenir ve palet veya çuval ile Türkiye ve Dünyanın her noktasına servis edilir. Elora Mor Düz Degrade İplikler'i anında kargo fırsatı...
Elora Kırmızı Düz Degrade...
Available
Ürün

Elora Kırmızı Düz Degrade İplikler

ELORADEGKIRMIZI
30,54 ₺
Elora Kırmızı Düz Degrade İplikler kumaş fabrikalarından gelen penye artıkları renk renk ve evsafına göre ayrılarak işlenecek duruma getirilir. Daha sonra renk kartelamıza uygun halde değişik boydaki bobinlere aktarılır, etiketlenir ve palet veya çuval ile Türkiye ve Dünyanın her noktasına servis edilir. Elora Kırmızı Düz Degrade İplikler'i anında kargo...
Elora Yeşil Düz Degrade...
 • Yeni
Available
Ürün

Elora Yeşil Düz Degrade İplikler

8682022068804
42,24 ₺
Elora Yeşil Düz Degrade İplikler kumaş fabrikalarından gelen penye artıkları renk renk ve evsafına göre ayrılarak işlenecek duruma getirilir. Daha sonra renk kartelamıza uygun halde değişik boydaki bobinlere aktarılır, etiketlenir ve palet veya çuval ile Türkiye ve Dünyanın her noktasına servis edilir. Elora Yeşil Düz Degrade İplikler'i anında kargo...
Elora Nazar Boncuğu Degrade...
 • Yeni
Available
Ürün

Elora Nazar Boncuğu Degrade İplikler

ELORADEGRADENAZAR
42,24 ₺
Elora Nazar Boncuğu Degrade İplikler kumaş fabrikalarından gelen penye artıkları renk renk ve evsafına göre ayrılarak işlenecek duruma getirilir. Daha sonra renk kartelamıza uygun halde değişik boydaki bobinlere aktarılır, etiketlenir ve palet veya çuval ile Türkiye ve Dünyanın her noktasına servis edilir. Elora Nazar Boncuğu Degrade İplikler'i anında...
Toplam 17 üründen 1-17 arası gösteriliyor